- På tilbud!
- Nyhed!










Brugt ThinkCentre med 1 års garanti! En kompakt stationær computer til kontor og hverdagsarbejde med AMD Ryzen 3-processor, 8 GB RAM og hurtig SSD-lagerplads. Fantastisk til simpelt arbejde, derhjemme eller på kontoret. Leveres med Windows 11 Pro.
|
|
|
|
|
|
|
Klar til start
|
Lenovo ThinkCentre M75s er en stationær computer i et mindre format, der er velegnet til kontorer, receptioner og hjemmekontorer. Chassiset fylder kun lidt på skrivebordet, samtidig med at det tilbyder flere tilslutninger til skærme og tilbehør. Modellen er tilpasset til daglige opgaver og almindelig kontorbrug.
Computeren er udstyret med en AMD Ryzen 3 3200G-processor med fire kerner og integreret Radeon Vega 8-grafik. Sammen med 8 GB DDR4 RAM fungerer den godt til at arbejde i browsere, Office-programmer og simpel multitasking. 256 GB SSD-disken giver hurtig opstart af både Windows og installerede programmer.
ThinkCentre M75s har flere USB-porte med forskellige hastigheder til tilslutning af tastaturer, eksterne lagerenheder og andet tilbehør. To DisplayPort-udgange muliggør samtidig brug af flere skærme, hvilket kan være nyttigt til administrativt arbejde og multitasking. Computeren har også Gigabit-netværk for stabil netværksforbindelse.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Processor | AMD Ryzen 3 3200G 3.6 GHz (4.0 GHz Turbo) |
| Processorkerner | 4 kerner |
| Cache | 4 MB L3-cache |
| RAM | 8 GB DDR4 RAM |
| Maksimal RAM | 64 GB |
| Lagerplads | 256 GB SSD-harddisk |
| Grafik | AMD Radeon Vega 8 |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Kablet netværk | Op til 1 Gbit/s |
| Trådløst netværk | Nej, et trådløst USB-netværkskort kan købes for |
| Lydkort | Integreret HD-lyd |
| DisplayPort | To DisplayPort-udgange |
| USB 2.0 | To USB-porte |
| Antal USB 3.2 Gen 1 type A | Fire porte |
| Antal USB 3.2 Gen 2 type A | To porte |
| Vægt | 6 kg |
| Bredde | 9.3 cm |
| Højde | 34.4 cm |
| Dybde | 29.1 cm |
| Styresystem | Windows 11 Pro 64-bit er forudinstalleret |
| Sprog | Svensk (du kan frit ændre, hvis du ønsker at have computeren på et andet sprog) |
| Garanti | 12 måneder fra Billigteknik |
| Bedst til | Kontor |
| Produktfamilie | Computere |
| Produkttype | Stationær computer |

Brugt ThinkCentre med 1 års garanti! En kompakt stationær computer til kontor og hverdagsarbejde med AMD Ryzen 3-processor, 8 GB RAM og hurtig SSD-lagerplads. Fantastisk til simpelt arbejde, derhjemme eller på kontoret. Leveres med Windows 11 Pro.