- På tilbud!
- Nyhed!















Brugt 840 G5 med små buler* og 12 måneders garanti! Eksklusiv 14-tommer HP EliteBook 840 G5 erhvervscomputer med 120 Hz full HD, HP Sure View Reflect, 16 GB RAM, Intel i5-processor og lynhurtig SSD! Udstyret med fin funktionalitet som Full HD-skærm og baggrundsbelyst tastatur! Denne bærbare computer leveres med Windows 11 Pro. Vi sælger dockingstationer separat fra 299 SEK!
|
|
|
|
|
|
|
Klar til start
|
* Der er små buler på ydersiden af kabinettet, de er normalt ikke synlige, når computeren bruges.
Mulighed for at aktivere integreret privatlivsfilter, der beskytter dine hemmelige data mod ubudne tilskuere! Privatlivsfilteret kan nemt og hurtigt deaktiveres for fuld betragtningsvinkel! Skærmen har også usædvanligt høje 120 Hz, så ingen bevægelse opfattes som forsinkelse!
Et stilfuldt kabinet og tastatur med baggrundsbelysning giver et førsteklasses udseende og en fantastisk følelse. Med det baggrundsbelyste tastatur kan du arbejde til langt ud på aftenen uden bekymringer!
Tag den med på farten med selvtillid: Den robuste HP EliteBook 840-serie bærbare computer er designet til at bestå MIL-STD 810G-tests. Kvalitet ud over det sædvanlige!
Fantastisk billedkvalitet
Skærmen har en smal ramme og giver en optimal seeroplevelse i ethvert lys.
Produkter der kun er brugt få gange og det ses. Batteritilstand tæt på hundrede procent og kun få battericyklusser brugt. Dette er den øverste del af A-klassen, men der kan stadig være minimale mærker.
Produkter, der er ekstra omhyggeligt udvalgt for at opfylde de mest krævende øjne. Rigtig fin stand og omtrent så god som den bliver uden at købe ny! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter der er fejlfri og meget velegnede til hverdagsbrug. Det meste af det vi sælger er netop B-klasse, da de har den perfekte balance mellem pris og stand. Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en virkelig effektiv pris. Der kan være nogle ridser, og man kan se, at de er blevet brugt – men prisen afspejler det, og det er blandt de billigste du kan købe uden at det går ud over ydeevne eller funktionalitet! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en eller flere tydelige afvigelser fra en generelt forventet produkttilstand. Se produktbeskrivelsen for at få flere oplysninger.
Der er fuld garanti på alle vores brugte produkter, uanset deres klasse.
Hvis du ikke er tilfreds med tilstanden, erstatter eller refunderer vi gerne produktet for dig!
Produktbeskrivelsen kan indeholde mere specifikke oplysninger om tilstanden, så det er vigtigt at læse den.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 14 tommer High-Definition refleksfri LED-skærm |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Processor | Intel Core i5-8250U 1.6 GHz (3.4 GHz Turbo) |
| Processorkerner | 4 kerner |
| Cache | 6 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 16 GB DDR4 RAM |
| Maksimal RAM | 32 GB |
| Lagerplads | 256 GB SSD-harddisk |
| Grafik | Intel UHD Graphics 620 |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Kablet netværk | Op til 1 Gbit/s |
| Trådløst netværk | Op til 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth integreret |
| Mobilt bredbånd | Indbygget 4G-modem til mobilt bredbånd |
| Webkameraer | 2 megapixel med indbygget mikrofon |
| Højttalere | Stereohøjttalere |
| HDMI | Et HDMI-udgang |
| USB 3.1 | To USB-porte |
| USB-C | En USB-C-port |
| Mulighed for dockingstation | Har docking-faciliteter |
| Memorykortlæser | Ja, hukommelseskortlæser tilgængelig |
| Batteri | 3-cellet batteri |
| Touchpad | Med multitouch |
| Tastatur | Baggrundsbelyst |
| Sproglayout | Svensk, Finsk |
| Vægt | 1,5 kg |
| Bredde | 32,6 cm |
| Højde | 1,8 cm |
| Dybde | 23.4 cm |
| Styresystem | Windows 11 Pro 64-bit er forudinstalleret |
| Sprog | Svensk (du kan frit ændre, hvis du ønsker at have computeren på et andet sprog) |
| Garanti | 12 måneder fra Billigteknik |
| Miljøcertificering | Energy Star og EPEAT Gold |
| Bedst til | Kontor |
| Produktfamilie | Computere |
| Produkttype | Laptop |

Brugt 840 G5 med små buler* og 12 måneders garanti! Eksklusiv 14-tommer HP EliteBook 840 G5 erhvervscomputer med 120 Hz full HD, HP Sure View Reflect, 16 GB RAM, Intel i5-processor og lynhurtig SSD! Udstyret med fin funktionalitet som Full HD-skærm og baggrundsbelyst tastatur! Denne bærbare computer leveres med Windows 11 Pro. Vi sælger dockingstationer separat fra 299 SEK!