- Nyhed!










Brugt 440 G8 med mura*, små skærmmærker* og 12 måneders garanti! Let og transportabel 14-tommer bærbar computer fra HP's ProBook-serie udstyret med en quad-core Intel i5-processor, 16 GB RAM og en hurtig 256 GB SSD-harddisk. Leveres med baggrundsbelyst tastatur og Windows 11 Pro!
|
|
|
|
|
|
|
Klar til start
|
* Computeren har nogle mura-mærker på skærmen eller hvide pletter, som det også kaldes! Det er almindeligt og betyder, at skærmen har et lille eller et par små områder, der viser en lidt lysere nuance. Dette er primært synligt mod lys baggrund.
* Skærmen har små mærker fra kontakt med tastaturet. Dette er almindeligt på modeller med tyndere skærme og forstyrrer ikke funktionen.
Det kompakte, lette og tynde chassis med aluminiumskomponenter er nemt at bære rundt fra sted til sted. Få et skærm-til-chassis-forhold på 87% og et nyt tastatur, der er stille og responsivt.
Den voksende virksomhed kræver beskyttelsen af en computer med sikkerhedsfunktioner af kommerciel kvalitet. HP ProBook 440 er forbedret med sikkerheds- og privatlivsfunktioner til BIOS og i hele systemet.
Udstyret med den nyeste Intel®-processor og højtydende hukommelse leverer HP ProBook 440 ydeevne med lang batterilevetid og hurtige SSD-drev.
Produkter der kun er brugt få gange og det ses. Batteritilstand tæt på hundrede procent og kun få battericyklusser brugt. Dette er den øverste del af A-klassen, men der kan stadig være minimale mærker.
Produkter, der er ekstra omhyggeligt udvalgt for at opfylde de mest krævende øjne. Rigtig fin stand og omtrent så god som den bliver uden at købe ny! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter der er fejlfri og meget velegnede til hverdagsbrug. Det meste af det vi sælger er netop B-klasse, da de har den perfekte balance mellem pris og stand. Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en virkelig effektiv pris. Der kan være nogle ridser, og man kan se, at de er blevet brugt – men prisen afspejler det, og det er blandt de billigste du kan købe uden at det går ud over ydeevne eller funktionalitet! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en eller flere tydelige afvigelser fra en generelt forventet produkttilstand. Se produktbeskrivelsen for at få flere oplysninger.
Der er fuld garanti på alle vores brugte produkter, uanset deres klasse.
Hvis du ikke er tilfreds med tilstanden, erstatter eller refunderer vi gerne produktet for dig!
Produktbeskrivelsen kan indeholde mere specifikke oplysninger om tilstanden, så det er vigtigt at læse den.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 14" Full HD LED-skærm |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Processor | Intel Core i5-1135G7 2.4 GHz (4.2 GHz Turbo) |
| Processorkerner | 4 kerner |
| Cache | 8 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 16 GB DDR4 RAM |
| Maksimal RAM | 32 GB |
| Lagerplads | 256 GB SSD-harddisk (NVMe) |
| Grafik | Intel UHD Graphics |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Kablet netværk | Op til 1 Gbit/s |
| Trådløst netværk | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) med understøttelse af filoverførsel med 1 Gbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.1 integreret |
| Webkameraer | Webcam med integreret mikrofon |
| Højttalere | Stereohøjttalere |
| HDMI | Et HDMI-udgang |
| USB 3.1 | Tre USB-porte |
| USB-C | En USB-C-port |
| Batteri | 3-cellet batteri |
| Tastatur | Baggrundsbelyst |
| Sproglayout | Svensk, dansk, finsk, norsk |
| Vægt | 1,4 kg |
| Bredde | 32,2 cm |
| Højde | 2 cm |
| Dybde | 21,4 cm |
| Styresystem | Windows 11 Pro 64-bit er forudinstalleret |
| Sprog | Svensk, dansk, norsk, finsk, engelsk |
| Garanti | 12 måneder fra Billigteknik |
| Miljøcertificering | Energy Star og EPEAT Gold |
| Bedst til | Kontor |
| Produktfamilie | Computere |
| Produkttype | Laptop |

Brugt 440 G8 med mura*, små skærmmærker* og 12 måneders garanti! Let og transportabel 14-tommer bærbar computer fra HP's ProBook-serie udstyret med en quad-core Intel i5-processor, 16 GB RAM og en hurtig 256 GB SSD-harddisk. Leveres med baggrundsbelyst tastatur og Windows 11 Pro!