- På tilbud!
- Nyhed!











Brugt Surface Pro 7 med 12 måneders garanti! Surface Pro 7. generation er en bærbar computer i tabletstørrelse udstyret med en hurtig quad-core Intel i7-processor, hele 16 GB RAM, en 512 GB SSD og en 12,3-tommer berøringsskærm med høj opløsning.
Microsoft Surface Pro 7 (2019) er en fleksibel enhed, der fungerer som både tablet og bærbar computer. Den 12,3-tommer store skærm giver et skarpt og klart billede med en opløsning på 2736 x 1824 pixels, hvilket gør den perfekt til både arbejde og underholdning. Med det medfølgende tastatur kan du nemt skifte mellem at skrive og bruge den som tablet, når du er på farten.
Denne model er udstyret med en Intel Core i7-processor, 16 GB RAM og en 512 GB SSD-disk. Dette giver en problemfri brugeroplevelse, både når det kommer til at browse på nettet, køre flere programmer på samme tid og håndtere større filer. Surface Pro 7 er især god til kontorarbejde, videomøder og lettere kreativt arbejde som billedredigering eller præsentationsoprettelse.
Med en vægt på kun 786 gram er Surface Pro 7 nem at bære, og med en batterilevetid på op til 10 timer kan du arbejde hele dagen uden at skulle oplade. Den har både USB-A- og USB-C-porte, hvilket gør det nemt at tilslutte eksterne enheder som USB-sticks eller eksterne skærme. Den understøtter også Bluetooth og Wi-Fi 6, hvilket sikrer gode trådløse forbindelser.
Produkter der kun er brugt få gange og det ses. Batteritilstand tæt på hundrede procent og kun få battericyklusser brugt. Dette er den øverste del af A-klassen, men der kan stadig være minimale mærker.
Produkter, der er ekstra omhyggeligt udvalgt for at opfylde de mest krævende øjne. Rigtig fin stand og omtrent så god som den bliver uden at købe ny! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter der er fejlfri og meget velegnede til hverdagsbrug. Det meste af det vi sælger er netop B-klasse, da de har den perfekte balance mellem pris og stand. Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en virkelig effektiv pris. Der kan være nogle ridser, og man kan se, at de er blevet brugt – men prisen afspejler det, og det er blandt de billigste du kan købe uden at det går ud over ydeevne eller funktionalitet! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en eller flere tydelige afvigelser fra en generelt forventet produkttilstand. Se produktbeskrivelsen for at få flere oplysninger.
Der er fuld garanti på alle vores brugte produkter, uanset deres klasse.
Hvis du ikke er tilfreds med tilstanden, erstatter eller refunderer vi gerne produktet for dig!
Produktbeskrivelsen kan indeholde mere specifikke oplysninger om tilstanden, så det er vigtigt at læse den.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 12,3 tommer IPS touchscreen |
| Skærmopløsning | 2736 x 1824 |
| Processor | Intel Core i7-1065G7 1.3 GHz (3.9 GHz Turbo) |
| Processorkerner | 4 kerner |
| Cache | 8 MB Intel Smart Cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 16 GB DDR4 RAM |
| Maksimal RAM | RAM er loddet og kan ikke opgraderes |
| Lagerplads | 512 GB SSD-harddisk M.2 NVMe |
| Grafik | Intel Iris Plus |
| Trådløst netværk | Wi-Fi 6 (802.11ax 1x1) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integreret |
| Webkameraer | Frontkamera med Windows Hello |
| HDMI | Ja, med adapter fra USB-C (tilvalg) |
| Antal USB 3.2 Gen 1 type A | En port |
| USB-C | En USB-C 3.1 Gen 1-port |
| Memorykortlæser | microSD |
| Vægt | 786 gram |
| Højde | 8.5 mm |
| Styresystem | Windows 11 Pro 64-bit er forudinstalleret |
| Sprog | Svensk (du kan frit ændre, hvis du ønsker at have computeren på et andet sprog) |
| Garanti | 12 måneder fra Billigteknik |
| Bedst til | Til almindelig brug surf, film og kontor |
| Produktfamilie | Tablets |
| Produktfamilie | Computere |
| Produkttype | Tablet |
| Produkttype | Laptop |

Brugt Surface Pro 7 med 12 måneders garanti! Surface Pro 7. generation er en bærbar computer i tabletstørrelse udstyret med en hurtig quad-core Intel i7-processor, hele 16 GB RAM, en 512 GB SSD og en 12,3-tommer berøringsskærm med høj opløsning.