- På tilbud!









Begagnad utan fungerande batteri, extra prissänkt! Portabel 13-tums dator i snygg, slimmad design och med låg vikt. Med Intel i3-processor och Windows 7. Har även en del upplysta partier i nederdelen av skärmen.
|
Klar til start
|
Begagnad dator
Detta är en begagnad dator som saknar batteri, så den fungerar därmed endast med nätadaptern ansluten. Det finns också en del upplysta partier i nederdelen av skärmen, syns svagt när datorn är igång. Datorn kan i övrigt ha en del repor, märken eller mindre chassiskador men den fungerar felfritt och är återställd till fabriksinställningar. Nätadapter medföljer, men inga andra tillbehör.
Den här datorn kommer med 6 månaders garanti från BilligTeknik!
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 13,3 tommer LED-skærm |
| Skærmopløsning | 1366 x 768 |
| Processor | Intel Core i3-380UM 1.33 GHz |
| Processorkerner | 2 kerner |
| Cache | 3 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 4 GB DDR3 RAM |
| Maksimal RAM | 4 GB |
| Lagerplads | 320 GB |
| Harddiskhastighed | Rotationshastighed 7200 RPM |
| Grafik | Intel HD |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Kablet netværk | Op til 1 Gbit/s |
| Trådløst netværk | Op til 300 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth integreret |
| Webkameraer | Webcam med integreret mikrofon |
| Højttalere | Stereohøjttalere |
| HDMI | Et HDMI-udgang |
| VGA | En VGA-udgang |
| USB 2.0 | To USB-porte |
| eSata | Et eSATA port (delt med en USB-port) |
| Memorykortlæser | Ja, hukommelseskortlæser tilgængelig |
| Batteri | 6-cellet batteri |
| Tastatur | Tastatur i fuld størrelse |
| Sproglayout | Svensk, Finsk |
| Vægt | 1,7 kg |
| Bredde | 33 cm |
| Højde | 1,7 cm |
| Dybde | 23 cm |
| Styresystem | Windows 7 Home Premium 64-bit kommer forudinstalleret |
| Sprog | Svensk (du kan frit ændre, hvis du ønsker at have computeren på et andet sprog) |
| Bedst til | Kontor |
| Produktfamilie | Computere |
| Produkttype | Laptop |

Begagnad utan fungerande batteri, extra prissänkt! Portabel 13-tums dator i snygg, slimmad design och med låg vikt. Med Intel i3-processor och Windows 7. Har även en del upplysta partier i nederdelen av skärmen.