










Brugt som ny, bort set fra enkelte mindre ridser. Kommer med garanti. Meget kompakt laptop med drejelig 13-tommer fuld HD touchscreen og fantastisk ydeevne, takket være i5-processoren og den store SSD-harddisk.
|
Klar til start
|
Alsidighed
Nyd den fleksible overgang fra bærbar til tablet og alt derimellem med det elegant designede
360° beslag, der får denne omskiftelige computer til at se fantastisk ud på alle måder.
Fantastisk stil i alle indstillinger
Denne omskiftelige laptop er utrolig tynd og let. Med et lækkert, stilrent metalchassis. En
mesterlig kombination af design og ydeevne. Med fire brugs-indstillinger i en 15,9 mm tynd computer. Svært at slå.
Imponerende præstationer. Til en dag på farten.
Glæd dig til lynhurtig ydeevne hele dagen lang, i denne førsteklasses X360, med op til 12 timers
batteritid, der kan modstå dit hårde program. Batteritiden varierer afhængig af forskellige faktorer, blandt andet model, konfiguration, programmer, anvendelse, netværksfunktioner og energi-indstillinger. Batteriets kapacitet forringes naturligt jo ældre det bliver og jo længere det anvendes.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | Touchscreen 13,3 tommer fuld HD LED IPS |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Processor | Intel Core i5-6200U 2.3 GHz (2.66 GHz Turbo) |
| Processorkerner | 2 kerner |
| Cache | 3 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 8 GB DDR3 RAM |
| Maksimal RAM | 8 GB |
| Lagerplads | 256 GB SSD-harddisk |
| Grafik | Intel HD |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Trådløst netværk | Op til 433 Mbit/s (802.11ac 1x1) |
| Bluetooth | Bluetooth integreret |
| Webkameraer | HP TrueVision HD webcam |
| Højttalere | Stereohøjttalere |
| HDMI | Et HDMI-udgang |
| DisplayPort | En mini-DisplayPort udgang |
| USB 3.0 | Tre USB-porte |
| Memorykortlæser | Ja, hukommelseskortlæser tilgængelig |
| Batteri | 3-cellet batteri |
| Touchpad | Med multitouch |
| Tastatur | Baggrundsbelyst |
| Sproglayout | Svensk, dansk, finsk, norsk |
| Vægt | 1,5 kg |
| Bredde | 32,5 cm |
| Højde | 1,5 cm |
| Dybde | 21.8 cm |
| Styresystem | Windows 10 Home 64-bit kommer forudinstalleret |
| Sprog | Svensk, dansk, norsk, finsk, engelsk |
| Garanti | 12 måneder fra Hewlett-Packard |
| Miljøcertificering | Energy Star og EPEAT Silver |
| Bedst til | Familie |

Brugt som ny, bort set fra enkelte mindre ridser. Kommer med garanti. Meget kompakt laptop med drejelig 13-tommer fuld HD touchscreen og fantastisk ydeevne, takket være i5-processoren og den store SSD-harddisk.