- På tilbud!









Demo-model som ny med fuld garanti. Eksklusiv 13-tommer laptop i kompakt ultrabook-format med hurtig i5-processor og SSD-harddisk.
|
Klar til start
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 13.3 tommers Full HD LED IPS-skærm |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Processor | Intel Core i5-7200U 2.5 GHz (3.1 GHz Turbo) |
| Processorkerner | 2 kerner |
| Cache | 3 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 8 GB DDR3 RAM |
| Maksimal RAM | 8 GB |
| Lagerplads | 256 GB SSD-harddisk |
| Grafik | Intel HD |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Trådløst netværk | Op til 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth integreret |
| Webkameraer | HP TrueVision HD webcam |
| Højttalere | Bang & Olufsen med fire højttalere |
| HDMI | Ja, med adapter fra USB-C (tilvalg) |
| USB-C | Tre USB-C-porte |
| Batteri | 4-cellet batteri |
| Touchpad | Med multitouch |
| Tastatur | Baggrundsbelyst |
| Sproglayout | Svensk, dansk, finsk, norsk |
| Vægt | 1,1 kg |
| Bredde | 32,5 cm |
| Højde | 1.1 cm |
| Dybde | 22,9 cm |
| Styresystem | Windows 10 Home 64-bit kommer forudinstalleret |
| Sprog | Svensk, dansk, norsk, finsk, engelsk |
| Garanti | 12 måneder fra Hewlett-Packard |
| Miljøcertificering | Energy Star og EPEAT Silver |
| Øvrigt | Två av USB-C-portarna fungerar även som Thunderbolt |
| Bedst til | Familie |

Demo-model som ny med fuld garanti. Eksklusiv 13-tommer laptop i kompakt ultrabook-format med hurtig i5-processor og SSD-harddisk.