- På tilbud!









Demo-model som ny med fuld garanti. Meget kompakt computer med 13-tommer reversibel IPS touch skærm med super høj 4K-opløsning. ydeevnen er også meget god takket være Intel i7 processoren og det hurtige solid state-drev.
|
Klar til start
|
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 13,3 tommer touchscreen |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 |
| Processor | Intel Core i7-5500U 2.4 GHz (3 GHz Turbo) |
| Processorkerner | 2 kerner |
| Cache | 4 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 8 GB DDR3 RAM |
| Maksimal RAM | 8 GB |
| Lagerplads | 256 GB SSD-harddisk |
| Grafik | Intel HD |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Trådløst netværk | Op til 433 Mbit/s (802.11ac 1x1) |
| Bluetooth | Bluetooth integreret |
| Webkameraer | HP TrueVision HD webcam |
| Højttalere | Stereohøjttalere |
| HDMI | Et HDMI-udgang |
| DisplayPort | En mini-DisplayPort udgang |
| USB 3.0 | Tre USB-porte |
| Memorykortlæser | Ja, hukommelseskortlæser tilgængelig |
| Batteri | 3-cellet batteri |
| Touchpad | Med multitouch |
| Tastatur | Baggrundsbelyst |
| Sproglayout | Svensk, dansk, finsk, norsk |
| Vægt | 1,5 kg |
| Bredde | 32,5 cm |
| Højde | 1,5 cm |
| Dybde | 21.8 cm |
| Styresystem | Windows 8.1 64-bit kommer forudinstalleret |
| Sprog | Svensk, dansk, norsk, finsk, engelsk |
| Garanti | 12 måneder fra Hewlett-Packard |
| Miljøcertificering | Energy Star og EPEAT Silver |
| Bedst til | Familie |

Demo-model som ny med fuld garanti. Meget kompakt computer med 13-tommer reversibel IPS touch skærm med super høj 4K-opløsning. ydeevnen er også meget god takket være Intel i7 processoren og det hurtige solid state-drev.