





Blødt beskyttende etui i neopren fra Samsonite. Til bærbare computere på op til 15,6 tommer.
Et neopren-sleeve med ekstra blød og farverig polstring. Udvendige lommer til mindre tilbehør.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | Neopren |
| Indvendige dimensioner | 370 mm x 270 mm x 40 mm |
| Udvendige dimensioner | 400 mm x 305 mm x 50 mm |
| Skulderrem | Uden skulderrem |
| Passer til | Op til 15.6" |
| Mærke | Samsonite |

Blødt beskyttende etui i neopren fra Samsonite. Til bærbare computere på op til 15,6 tommer.