





Blødt beskyttende etui i neopren fra Samsonite. Til bærbare computere på op til 13,3 tommer.
Et neopren-sleeve med ekstra blød og farverig polstring. Udvendige lommer til mindre tilbehør.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | Neopren |
| Indvendige dimensioner | 320 mm x 230 mm x 35 mm |
| Udvendige dimensioner | 335 mm x 250 mm x 50 mm |
| Skulderrem | Uden skulderrem |
| Passer til | Op til 13.3" |
| Mærke | Samsonite |

Blødt beskyttende etui i neopren fra Samsonite. Til bærbare computere på op til 13,3 tommer.