






Lækkert computersleeve i futuristisk design i sort med blå detaljer. Med blød inderside i neopren. Passer til 15,6-tommer bærbare computere.
Lille nok til at få plads i din taske eller bæres som den er. Beskytter din bærbare computer eller tablet. Med plads til laptop/tablet på op til 15,6 tommer.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | Syntetisk |
| Indvendige dimensioner | 370 mm x 270 mm x 40 mm |
| Udvendige dimensioner | 385 mm x 295 mm x 45 mm |
| Skulderrem | Uden skulderrem |
| Passer til | Op til 15.6" |
| Mærke | Samsonite |

Lækkert computersleeve i futuristisk design i sort med blå detaljer. Med blød inderside i neopren. Passer til 15,6-tommer bærbare computere.