






Lækkert computersleeve i futuristisk design i sort med blå detaljer. Med blød inderside i neopren. Passer til 13,3-tommer bærbare computere.
Lille nok til at kunne være i din taske eller bæres som den er. Beskytter din bærbare computer eller tablet. Med plads til laptop/tablet på op til 13,3 tommer.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | Syntetisk |
| Indvendige dimensioner | 320 mm x 230 mm x 35 mm |
| Udvendige dimensioner | 340 mm x 250 mm x 40 mm |
| Skulderrem | Uden skulderrem |
| Passer til | Op til 13.3" |
| Mærke | Samsonite |

Lækkert computersleeve i futuristisk design i sort med blå detaljer. Med blød inderside i neopren. Passer til 13,3-tommer bærbare computere.