






Fantastiskt snygg 13-tums 2-i-1 dator och surfplatta i ett med utsida tillverkad i vinrött äkta skinn. Utmärkt prestanda med Intel i7-processor och snabb SSD-hårddisk.
|
Klar til start
|

Utsökt hantverk i kombination med ny, snygg design. Denna banbrytande enhet är tillverkad i 100% äkta skinn och tänjer gränserna för vad man kan förvänta sig av en dator. Håll koll på projekt i datorläge eller fäll ner skärmen och redigera bilder i plattläget. Efter en lång dags arbete fäller du ner skärmen till det perfekta filmläget. HP Spectre Folio kan anpassas till alla dina behov och oändliga arbetsdagar.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 13,3 tommer touchscreen |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Processor | Intel Core i7-8500Y 1.5 GHz (4.2 GHz Turbo) |
| Processorkerner | 2 kerner |
| Cache | 4 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 8 GB DDR3 RAM |
| Maksimal RAM | 8 GB |
| Lagerplads | 512 GB SSD-harddisk |
| Grafik | Intel HD |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Trådløst netværk | Op til 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integreret |
| Webkameraer | HP Wide vision-kamera med HD og to digitale mikrofoner |
| Højttalere | Bang & Olufsen med fire højttalere |
| HDMI | Ja, med adapter fra USB-C (tilvalg) |
| USB-C | En USB-C-port |
| Thunderbolt | To Thunderbolt-porte (med USB-C-stik) |
| Batteri | 6-cellet batteri |
| Touchpad | Med multitouch |
| Tastatur | Baggrundsbelyst |
| Sproglayout | Svensk, dansk, finsk, norsk |
| Vægt | 1,5 kg |
| Bredde | 32 cm |
| Højde | 1,5 cm |
| Dybde | 23,5 cm |
| Styresystem | Windows 10 Home 64-bit kommer forudinstalleret |
| Sprog | Svensk, dansk, norsk, finsk, engelsk |
| Garanti | 12 måneder fra Hewlett-Packard |
| Miljøcertificering | Energy Star og EPEAT Silver |
| Bedst til | Familie |

Fantastiskt snygg 13-tums 2-i-1 dator och surfplatta i ett med utsida tillverkad i vinrött äkta skinn. Utmärkt prestanda med Intel i7-processor och snabb SSD-hårddisk.