










Fantastisk lækker 13-tommer 2-i-1 computer og tablet i et med ydersiden fremstillet i ægte læder. Gode præstationer med Intel i7 og hurtig SSD-harddisk.
|
Klar til start
|
Udsøgt håndværk kombineret med et nyt, lækkert design. Denne banebrydende enhed er fremstillet i 100% ægte læder og flytter grænserne for hvad man kan forvente sig af en computer. Hold styr på projekter i computertilstanden eller fold skærmen ned og rediger billeder i tablet-tilstand. Efter en lang dags arbejde folder du skærmen ned til den perfekte film-indstilling. HP Spectre Folio kan tilpasses alle dine behov og uendelige arbejdsdage.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 13,3 tommer touchscreen |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Processor | Intel Core i7-8500Y 1.5 GHz (4.2 GHz Turbo) |
| Processorkerner | 2 kerner |
| Cache | 4 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 16 GB DDR3 RAM |
| Maksimal RAM | 16 GB |
| Lagerplads | 512 GB SSD-harddisk |
| Grafik | Intel HD |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Trådløst netværk | Op til 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth integreret |
| Webkameraer | HP Wide vision-kamera med HD og to digitale mikrofoner |
| Højttalere | Bang & Olufsen med fire højttalere |
| HDMI | Ja, med adapter fra USB-C (tilvalg) |
| USB-C | En USB-C-port |
| Thunderbolt | To Thunderbolt-porte (med USB-C-stik) |
| Batteri | 6-cellet batteri |
| Touchpad | Med multitouch |
| Tastatur | Baggrundsbelyst |
| Sproglayout | Svensk, dansk, finsk, norsk |
| Vægt | 1,5 kg |
| Bredde | 32 cm |
| Højde | 1,5 cm |
| Dybde | 23,5 cm |
| Styresystem | Windows 10 Home 64-bit kommer forudinstalleret |
| Sprog | Svensk, dansk, norsk, finsk, engelsk |
| Garanti | 12 måneder fra Hewlett-Packard |
| Miljøcertificering | Energy Star og EPEAT Silver |
| Bedst til | Familie |

Fantastisk lækker 13-tommer 2-i-1 computer og tablet i et med ydersiden fremstillet i ægte læder. Gode præstationer med Intel i7 og hurtig SSD-harddisk.