- På tilbud!






Bruges med meget mura* og 1 års garanti! Denne iPad Pro 10,5" 64 GB Wi-Fi + Cellular 4G har en fantastisk Retina-skærm med en opløsning på hele 2224 × 1668, Touch ID og den kraftfulde A10X-chip. Dette er 64 GB Cellular-versionen i Space Gray!
|
|
- Tabletten har meget mura! Det er almindeligt på tyndere modeller og betyder, at skærmen har et område, der viser en lysere nuance. Dette er primært synligt mod hvide baggrunde.
Se fotos, shop eller lav en præsentation - alt, hvad du gør, kommer til live med krystalklar klarhed på den store, farverige 9,7-tommer Retina-skærm.
En kraftfuld 64-bit A9-chip får alle apps til at føles hurtige og problemfri. Studer med avancerede uddannelsesapps, spil grafikintensive spil - eller brug to apps på samme tid. Batterilevetiden er hele 10 timer.
Dit fingeraftryk er den perfekte adgangskode: den er unik, og du har den altid med dig. Touch ID giver dig mulighed for at låse din iPad op på et øjeblik og gemme dine private appdata. Sikker.
Det er lynhurtigt at tage billeder og videoer med iPad. Brug 8MP-kameraet til at tage skarpe, detaljerede billeder eller optag 1080p HD-video, og rediger derefter direkte på iPad i Fotos, iMovie eller din yndlingsapp fra App Store. FaceTime HD-kameraet på forsiden er perfekt til videoopkald og fantastiske selfies.
iPad er fuldt integreret med dine andre enheder. Start med at skrive en e-mail på iPhone, og afslut den på iPad. Kopier billeder, videoer og tekst fra din iPad, og indsæt dem på en Mac i nærheden. Du kan også bruge AirDrop til at dele filer trådløst og hurtigt mellem enheder.
Produkter der kun er brugt få gange og det ses. Batteritilstand tæt på hundrede procent og kun få battericyklusser brugt. Dette er den øverste del af A-klassen, men der kan stadig være minimale mærker.
Produkter, der er ekstra omhyggeligt udvalgt for at opfylde de mest krævende øjne. Rigtig fin stand og omtrent så god som den bliver uden at købe ny! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter der er fejlfri og meget velegnede til hverdagsbrug. Det meste af det vi sælger er netop B-klasse, da de har den perfekte balance mellem pris og stand. Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en virkelig effektiv pris. Der kan være nogle ridser, og man kan se, at de er blevet brugt – men prisen afspejler det, og det er blandt de billigste du kan købe uden at det går ud over ydeevne eller funktionalitet! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en eller flere tydelige afvigelser fra en generelt forventet produkttilstand. Se produktbeskrivelsen for at få flere oplysninger.
Der er fuld garanti på alle vores brugte produkter, uanset deres klasse.
Hvis du ikke er tilfreds med tilstanden, erstatter eller refunderer vi gerne produktet for dig!
Produktbeskrivelsen kan indeholde mere specifikke oplysninger om tilstanden, så det er vigtigt at læse den.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 10,5" Retina-skærm med en opløsning på 2224 × 1668 og 264 ppi |
| Skærmopløsning | 2224 x 1668 |
| Processor | A10X Fusion Hexa Core 2,38 GHz |
| RAM | 4 GB RAM |
| Lagerplads | 64 GB |
| Trådløst netværk | Op til 867 Mbit/s (802.11ac 2x2) |
| Bluetooth | Bluetooth integreret |
| Farve | Rumgrå |
| Styresystem | Maksimalt iOS 17 som understøtter BankID/NemID/MitID og Bank apps 2025 |
| Garanti | 12 måneder fra Billigteknik |
| Vægt | 477 gram |
| Dimensioner | 174,1 × 250,6 × 6,1 mm |
| Batteritype | 8134 mAh litiumpolymer (op til 9 timers batterilevetid) |
| Produktfamilie | Tablets |
| Produkttype | Tablet |

Bruges med meget mura* og 1 års garanti! Denne iPad Pro 10,5" 64 GB Wi-Fi + Cellular 4G har en fantastisk Retina-skærm med en opløsning på hele 2224 × 1668, Touch ID og den kraftfulde A10X-chip. Dette er 64 GB Cellular-versionen i Space Gray!