Brugt S24R652FDU med 12 måneders garanti! Smukt designet 24" IPS-skærm fra Samsung med ergonomisk fod, USB-hub og Freesync-understøttelse.
Leveres med 12 måneders garanti fra BilligTeknik!
Størrelse
Bredde (med fod): 539,4 mm
Dybde (med fod): 200,5 mm
Højde (med fod): 473,8 mm
Egenskaber
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Garanti | 12 måneder fra Billigteknik |
| Porte og stik | HDMI, DisplayPort, VGA |
| Opløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Respons | 5 ms |
| Kontrast | 1000:1 (statisk) |
| Farver | 24-bit (16.7 millioner farver) |
| Lysstyrke | 250 cd/m2 |
| Formater | 16:9 |
| Billedoverflade | 24" |
| Panel-type | IPS |
| Produktfamilie | Skærme |
| Produkttype | Computerskærm |