- På tilbud!








Brugt med 1 års garanti! Samsung Galaxy S20 5G 128 GB med en fantastisk 6,2" 120 Hz AMOLED-skærm og et højopløseligt, professionelt trippelkamera-system, der understøtter 8K-video! Vær klar til fremtiden med 5G, og nyd bedre ydeevne med den hurtige octa-core-processor og hele 12 GB RAM. Den understøtter også to SIM-kort (et standard nanoSIM-slot og et eSIM).
|
|
Galaxy S20 5G er udstyret med et kamera, der giver dig mulighed for at indfange hele din verden og opdage de detaljer, du før gik glip af, både på fotos og i videoer.
Galaxy S20 5G giver dig millioner flere pixels på hvert billede sammenlignet med de gamle 12 MP-kameraer. Det betyder, at du for første gang nogensinde kan zoome ind på et billede og se detaljer, du aldrig har set før.
Det starter med et 3x optisk hybridzoom, der kombinerer et udtrækkeligt objektiv med en billedføler i høj opløsning. I kombination med Super Resolution Zoom og AI-teknologi kan du komme tættere på motivet og fange øjeblikke, du ellers ville have gået glip af.
I svagt lys tager det avancerede kamerasystem flere billeder på én gang og sammensætter dem til et fantastisk billede med mindre sløring og støj. Takket være større billedsensorer og AI giver nattilstand dig mulighed for at tage billeder i mørke, ligesom du ville gøre i dagslys.
Vi har revolutioneret opløsningen på mobilvideo, fra 4K helt op til 8K. Det er fire gange højere end UHD og 16 gange højere end FHD. Denne kvalitet er endda velegnet til den store skærm.
Tag et billede, og lad kameraet tage flere. AI'en hjælper dig derefter automatisk med at udvælge de 5–14 bedste billeder fra øjeblikket. Det betyder, at du ikke behøver at tage en serie billeder – kameraet gør det for dig, hvis du ønsker det. Vælg Single Take-tilstand, og tryk på udløserknappen. Bevæg dig rundt i 3–10 sekunder for at fange det, du ønsker, på film.
Skærmen strækker sig næsten uhindret hen over hele fronten, med kun en lille udskæring til kameraet. HDR10+ Infinity-O-skærmen byder på en generøs og næsten kantløs skærm.
5G-nettet er i øjeblikket ved at blive udrullet og vil byde på nye oplevelser og muligheder. Med hurtigere internetforbindelse, uanset hvor du befinder dig, kan du streame film i højere kvalitet, uploade videoer direkte fra dine eventyr og spille spil med minimal forsinkelse. Galaxy S20 5G er fuldt ud 5G-klar*.
*5G-klar betyder, at produktet er designet til at understøtte 5G-netværk. For yderligere oplysninger om lancering, tilgængelighed og support til din model bedes du kontakte din mobiludbyder. Alle modeller er kompatible med 4G-, 3G- og 2G-netværk.
Få en bedre spiloplevelse og fornemmelse med Infinity-O-skærmen. Grafikken kører flydende, og den lynhurtige berøringsrespons giver dig bedre kontrol. Hardware og software arbejder sammen om at fjerne forsinkelser og leverer en uovertruffen spiloplevelse.
Vores batterier er kraftfulde og har en kapacitet på op til 4000 mAh. Men de er også intelligente og tilpasser sig dine mobilvaner. Det hjælper dem med at spare på strømmen og holde længere på en enkelt opladning.
Oplad i flere timer på blot få minutter.
Eller brug den lynhurtige opladningsfunktion til at oplade batteriet.
Oplad dine hovedtelefoner, dit ur eller din vens mobiltelefon.
Produkter der kun er brugt få gange og det ses. Batteritilstand tæt på hundrede procent og kun få battericyklusser brugt. Dette er den øverste del af A-klassen, men der kan stadig være minimale mærker.
Produkter, der er ekstra omhyggeligt udvalgt for at opfylde de mest krævende øjne. Rigtig fin stand og omtrent så god som den bliver uden at købe ny! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter der er fejlfri og meget velegnede til hverdagsbrug. Det meste af det vi sælger er netop B-klasse, da de har den perfekte balance mellem pris og stand. Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en virkelig effektiv pris. Der kan være nogle ridser, og man kan se, at de er blevet brugt – men prisen afspejler det, og det er blandt de billigste du kan købe uden at det går ud over ydeevne eller funktionalitet! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en eller flere tydelige afvigelser fra en generelt forventet produkttilstand. Se produktbeskrivelsen for at få flere oplysninger.
Der er fuld garanti på alle vores brugte produkter, uanset deres klasse.
Hvis du ikke er tilfreds med tilstanden, erstatter eller refunderer vi gerne produktet for dig!
Produktbeskrivelsen kan indeholde mere specifikke oplysninger om tilstanden, så det er vigtigt at læse den.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 6.2" 120 Hz AMOLED-skærm med HDR |
| Skærmopløsning | 3200 x 1440 |
| Processor | Octa-core Samsung Exynos 990 2.73 GHz |
| RAM | 12 GB RAM |
| Lagerplads | 128 GB |
| Trådløst netværk | Wi-Fi 6 (802.11ax 2x2) med understøttelse af filoverførsel med 1 Gbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 integreret |
| Batteri | 4000 mAh |
| Farve | Blå |
| Styresystem | Android 10 |
| Garanti | 12 måneder fra Billigteknik |
| Vægt | 163 gram |
| Dimensioner | 69 mm x 152 mm x 8 mm |
| Memorykort | Understøtter microSD, microSDHC, microSDXC op til 1TB |
| Produktfamilie | Mobiltelefoner |
| Produkttype | Mobiltelefon |

Brugt med 1 års garanti! Samsung Galaxy S20 5G 128 GB med en fantastisk 6,2" 120 Hz AMOLED-skærm og et højopløseligt, professionelt trippelkamera-system, der understøtter 8K-video! Vær klar til fremtiden med 5G, og nyd bedre ydeevne med den hurtige octa-core-processor og hele 12 GB RAM. Den understøtter også to SIM-kort (et standard nanoSIM-slot og et eSIM).