- På tilbud!
- Nyhed!






Brugt med defekt TouchID* og 1 års garanti! Fantastisk iPhone SE 128GB (2. generation) med et flot glasdesign og udstyret med den kraftfulde A13 Bionic-chip. Understøtter trådløs opladning og understøtter den nyeste iOS 26 (2026 Q1), som gør din iPhone endnu bedre!
|
|
Understøtter den seneste iOS 26 (2026 Q1) - Lille udenpå. Stor indeni.
Med iPhone SE får du den kraftigste chip i en populær formfaktor – alt sammen til en overkommelig pris. Det kunne være lige det, du har ventet på.
- Holdbart design i glas og aluminium
- Krystalklar 4,7-tommer Retina HD-skærm
- 4K-videooptagelse
- Apple Pay
- 12 MP vidvinkelkamera, portrættilstand, portrætbelysning, dybdeskarphedsjustering, næste generations Smart HDR og 4K-video
- 7 MP frontkamera med portrættilstand, portrætbelysning og dybdeskarphedsjustering
- A13 Bionic-chip med den nyeste tredje generations Neural Engine
- QuickCharge
- Trådløs opladning med QI
Produkter der kun er brugt få gange og det ses. Batteritilstand tæt på hundrede procent og kun få battericyklusser brugt. Dette er den øverste del af A-klassen, men der kan stadig være minimale mærker.
Produkter, der er ekstra omhyggeligt udvalgt for at opfylde de mest krævende øjne. Rigtig fin stand og omtrent så god som den bliver uden at købe ny! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter der er fejlfri og meget velegnede til hverdagsbrug. Det meste af det vi sælger er netop B-klasse, da de har den perfekte balance mellem pris og stand. Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en virkelig effektiv pris. Der kan være nogle ridser, og man kan se, at de er blevet brugt – men prisen afspejler det, og det er blandt de billigste du kan købe uden at det går ud over ydeevne eller funktionalitet! Batteriets sundhed er, hvad producenten anser for OK, men det kan afvige en smule fra et nyt batteri.
Produkter med en eller flere tydelige afvigelser fra en generelt forventet produkttilstand. Se produktbeskrivelsen for at få flere oplysninger.
Der er fuld garanti på alle vores brugte produkter, uanset deres klasse.
Hvis du ikke er tilfreds med tilstanden, erstatter eller refunderer vi gerne produktet for dig!
Produktbeskrivelsen kan indeholde mere specifikke oplysninger om tilstanden, så det er vigtigt at læse den.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 4.7" IPS-skærm |
| Skærmopløsning | 1334 x 750 pixlar - 326 ppi - Retina HD-display |
| Processor | A13 Bionic - 64-bit |
| Lagerplads | 128 GB |
| Farve | Sort |
| Styresystem | Apple iOS 13 |
| Garanti | 12 måneder fra Billigteknik |
| Porte og stik | NFC, Bluetooth, Wi-Fi |
| Dimensioner | 67.3 mm x 7.3 mm x 138.4 mm |
| Produktfamilie | Mobiltelefoner |
| Produkttype | Mobiltelefon |

Brugt med defekt TouchID* og 1 års garanti! Fantastisk iPhone SE 128GB (2. generation) med et flot glasdesign og udstyret med den kraftfulde A13 Bionic-chip. Understøtter trådløs opladning og understøtter den nyeste iOS 26 (2026 Q1), som gør din iPhone endnu bedre!