- På tilbud!










Begagnad med 1 års garanti! iPhone 11 Pro har en fantastisk trippelkamera med vidvinkel och en stor 5,8" Super Retina-skärm. Telefonen har en vatten- och dammtät design och är mer kraftfull än någonsin. (NO VAT CLAIMBLE) *Säljs med VMB = ingen avdragsgill moms för företag!
|
|
Brugt iPhone 11 Pro 64GB med 12 måneders garanti fra Billigteknik.se! (NO VAT CLAIMBLE)
*Säljs med VMB = ingen avdragsgill moms för företag!
* Telefonen är en ny ersättningstelefon som kommit från Apple. Garantin går mot Billigteknik.se. Telefonen kommer inte med några tillbehör förutom erästtnings laddare.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 5,8-tums Super Retina XDR OLED |
| Skærmopløsning | 2436 x 1125 pixel |
| Processor | A13 Bionic-chip med tredje generation af Neural Engine |
| RAM | 4 GB RAM |
| Lagerplads | 64 GB eMMC |
| Batteri | 3190 mAh |
| Styresystem | iOS 15 på dansk |
| Garanti | 12 måneder fra Billigteknik |
| Vægt | 188 gram |
| Dimensioner | 71,4 mm x 144 mm x 8,1 mm |
| Produktfamilie | Mobiltelefoner |
| Produkttype | Mobiltelefon |

Begagnad med 1 års garanti! iPhone 11 Pro har en fantastisk trippelkamera med vidvinkel och en stor 5,8" Super Retina-skärm. Telefonen har en vatten- och dammtät design och är mer kraftfull än någonsin. (NO VAT CLAIMBLE) *Säljs med VMB = ingen avdragsgill moms för företag!