




Energibesparende laptop i praktisk 13-tommer-format, der er udstyret med hurtig i5 processor og et godt grafikkort. Anvendes med 6-måneders garanti.
|
Klar til start
|
Brugt computer
Detta är en begagnad dator som säljes i befintligt skick och som kan ha begränsad garanti. Datorn kan ha en del mindre repor och märken som uppstår vid normalt bruk och batteriet kommer också ha något förkortad drifttid. Datorn fungerar dock felfritt och är återställd till fabriksinställningar. Datorn kommer i orginallåda med nätadapter och batteri.
Den här datorn kommer med 6 månaders garanti från BilligTeknik!
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 13,3 tommer LED-skærm |
| Skærmopløsning | 1366 x 768 |
| Processor | Intel Core i5-430M 2,26 GHz (2,53 GHz Turbo) |
| Processorkerner | 2 kerner |
| Cache | 3 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 4 GB DDR3 RAM |
| Maksimal RAM | 8 GB |
| Lagerplads | 640 GB |
| Harddiskhastighed | Rotationshastighed 5400 RPM |
| Grafik | AMD Radeon HD5650 med 1024MB GDDR3 VRAM |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Kablet netværk | Op til 1 Gbit/s |
| Trådløst netværk | Op til 300 Mbps |
| Bluetooth | Bluetooth integreret |
| Webkameraer | 1.3 Mpixel med indbygget mikrofon |
| Højttalere | Stereohøjttalere |
| HDMI | Et HDMI-udgang |
| VGA | En VGA-udgang |
| USB 2.0 | Tre USB-porte |
| Memorykortlæser | Ja, hukommelseskortlæser tilgængelig |
| Batteri | 6-cellet batteri |
| Tastatur | Tastatur i fuld størrelse |
| Sproglayout | Svensk, dansk, finsk, norsk |
| Vægt | 1.8 kg |
| Styresystem | Windows 7 Home Premium 64-bit kommer forudinstalleret |
| Sprog | Svensk (du kan frit ændre, hvis du ønsker at have computeren på et andet sprog) |
| Bedst til | Familie |
| Produktfamilie | Computere |
| Produkttype | Laptop |

Energibesparende laptop i praktisk 13-tommer-format, der er udstyret med hurtig i5 processor og et godt grafikkort. Anvendes med 6-måneders garanti.