




Meget overkommelige 32-tommer LED-baggrundsbelyst skærm og optagelse til USB-hukommelse. Perfekt ekstra TV eller børneværelse!
32" LED-TV från Logik kan spela in (PVR) via USB-porten, samt har dubbla HDMI-ingångar och VGA. Energiklass: A.
Har inbyggd digitalbox med stöd för Boxer.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Dimensioner | 74 cm x 50 cm x 21 cm |
| Dimensioner (uden stativ) | 74 cm x 44 cm x 6.4 cm |
| Garanti | 12 måneder fra producenten |
| Opløsning | 1366 x 768 |
| Kontrast | 1500:1 |
| Lysstyrke | 300 cd/m2 |
| Energiforbrug | 37 W (0,5 W i standby) |
| Formater | 16:9 |
| Billedoverflade | 32" |
| Smart TV | Nej, Google ChromeCast eller Apple TV kan tilkøbes for at gøre dit TV smart |
| Opdateringsfrekvens | 50 Hz |
| Understøtter 3D | Nej |
| VESA | 200 x 100 mm |
| TV-tuner | DVB-C, DVB-T2, DVB-T |
| Medieafspiller | Ja, støtte til JPEG, MP3 |
| Menusprog | Svensk |
| Funktioner | PVR-funktion |
| Indgange | 2x HDMI, 1x SCART, 1x VGA, 1x USB, 1x Antenne |
| Udgange | 1x Digital Coaxial (S / PDIF) |

Meget overkommelige 32-tommer LED-baggrundsbelyst skærm og optagelse til USB-hukommelse. Perfekt ekstra TV eller børneværelse!