





Kompakt og bærbar trådløs monohøjttaler med Bluetooth-forbindelse og kraftigt genopladeligt batteri, der giver dig mulighed for at afspille din musik overalt med bedre og højere lyd end din telefons højttaler! Højttaleren har også en indbygget microSD-port til at afspille musik fra hukommelseskort, hvis du f.eks. ikke vil streame fra din mobiltelefon.
Kompakt og bærbar trådløs monohøjttaler med Bluetooth-forbindelse og kraftigt genopladeligt batteri, der giver dig mulighed for at afspille din musik overalt med bedre og højere lyd end din telefons højttaler! Højttaleren har også en indbygget microSD-port til at afspille musik fra hukommelseskort, hvis du f.eks. ikke vil streame fra din mobiltelefon.
Egenskaber
Effekt: 5W RMS
Bluetooth-version: 5.0
USB-type: microUSB
Kortlæser: microSD (maks. 32 GB)
Batteri: Genopladeligt lithium ion 1200 mAh
Opladningskabel medfølger. AC-adapter til kablet medfølger ikke, kan købes under Tilbehør nedenfor!
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Porte og stik | Bluetooth 5.0 |
| Vægt | 305 gram |
| Dimensioner | 116 mm x 93 mm x 93 mm |
| Garanti | 2 år fra producenten |
| Batteritype | Genopladelig |
| Frekvensområde | 100 - 20 000 Hz |
| Effekt | 5W RMS |

Kompakt og bærbar trådløs monohøjttaler med Bluetooth-forbindelse og kraftigt genopladeligt batteri, der giver dig mulighed for at afspille din musik overalt med bedre og højere lyd end din telefons højttaler! Højttaleren har også en indbygget microSD-port til at afspille musik fra hukommelseskort, hvis du f.eks. ikke vil streame fra din mobiltelefon.