












Demo kopi i ny stand med fuld garanti. Hver del af ZBook Studio er designet til ydeevne og effektive arbejdsgange. Gengiv eller visualiser i realtid, samarbejd eksternt og spil nemt hvor som helst. Med al denne ydeevne i så lille en pakke, er dette en enhed til alt, hvad du kan smide efter den. Leveres med en fjorten core i7-processor, 16 GB RAM, superhurtig 1TB SSD og Windows 11 Pro!
Gør projekter nemmere at se på en lys skærm med et billedformat på 16:10, der viser mere lodret indhold.
Arbejd hvor som helst med en letvægts bærbar computer med op til 12 timers batterilevetid og AI-støjreduktionssoftware.
En ulykke sker så let. Det er derfor, vi har designet vores tastatur med et drænhul, så væske dræner nedenunder for nem rengøring.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 16" Antireflex WUXGA IPS med mikrokant |
| Skærmopløsning | 1920 x 1200 |
| Processor | Intel Core i7-12800H 2.4 GHz (4.8 GHz P-core Turbo, 3.7 GHz E-core Turbo) |
| Processorkerner | 14 kerner (6 Performance, 8 Efficient) |
| Cache | 24 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processorns performance-kerner understøtter hyperthreading |
| RAM | 16 GB DDR5 RAM |
| Maksimal RAM | 64 GB |
| Lagerplads | 1 TB SSD-harddisk M.2 NVMe |
| Grafik | Intel Iris Xe |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Kablet netværk | Nej |
| Trådløst netværk | Wi-Fi 6E (2x2) med understøttelse af filoverførsel med 1 Gbps |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3 integreret |
| Webkameraer | 720p HD IR-kamera med indbygget mikrofon |
| Højttalere | Bang & Olufsen med fire højttalere |
| HDMI | Ja, med adapter fra USB-C (tilvalg) |
| USB 3.1 | En USB-port |
| USB-C | En USB-C-port |
| Thunderbolt | To Thunderbolt 4-porte (USB-C-stik) |
| Sikkerhed | Fingeraftrykslæser |
| Batteri | 6-cellet batteri |
| Touchpad | Med multitouch |
| Tastatur | Baggrundsbelyst |
| Sproglayout | Svensk, dansk, finsk, norsk |
| Vægt | 1.75 kg |
| Bredde | 35,6 cm |
| Højde | 1,9 cm |
| Dybde | 24,2 cm |
| Styresystem | Windows 11 Pro 64-bit er forudinstalleret |
| Sprog | Svensk, dansk, norsk, finsk, engelsk |
| Garanti | 36 måneders garanti fra Hewlett-Packard |
| Bedst til | Kontor |

Demo kopi i ny stand med fuld garanti. Hver del af ZBook Studio er designet til ydeevne og effektive arbejdsgange. Gengiv eller visualiser i realtid, samarbejd eksternt og spil nemt hvor som helst. Med al denne ydeevne i så lille en pakke, er dette en enhed til alt, hvad du kan smide efter den. Leveres med en fjorten core i7-processor, 16 GB RAM, superhurtig 1TB SSD og Windows 11 Pro!