



Holdbar bæretaske med rigelig plads til både laptop og tilbehør. Perfekt til når du har brug for at bære din computer.
Datorväska från Deltaco tillverkad i slittåligt nylon. Vadderat fack för datorn och flera småfickor för tillbehör och annat. Större dokumentficka på framsidan.
Denna väska passar datorer med skärmar i storleken 15-16".
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Materiale | Syntetisk |
| Indvendige dimensioner | 390mm x 60 mm x 290 mm |
| Udvendige dimensioner | 430 mm x 70 mm x 320 mm |
| Skulderrem | Aftagelig skulderrem medfølger |
| Passer til | Op til 15.6" |
| Mærke | Deltaco |
Holdbar bæretaske med rigelig plads til både laptop og tilbehør. Perfekt til når du har brug for at bære din computer.