



Laptoptaske i sort med masser af plads til din bærbare computer og tilbehør.
Taske af nylon med top-åbning. Udover plads til din notebook er der også rum til ledninger, en mus og tilbehør
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Farve | Sort |
| Vægt | 1.05 kg |
| Materiale | Syntetisk |
| Indvendige dimensioner | 400 mm x 40 mm x 280 mm |
| Udvendige dimensioner | 440 mm x 70 mm x 330 mm |
| Skulderrem | Aftagelig skulderrem medfølger |
| Passer til | Op til 15.6" |
| Mærke | Deltaco |
Laptoptaske i sort med masser af plads til din bærbare computer og tilbehør.