








Demo-model som ny med fuld garanti. 15-tommer HP-computer med Intel i3-processor og hurtig SSD. Operativsystemet er Windows 10.
|
Klar til start
|
Sikkerhed og stil til dine daglige opgaver. Uanset om du sender email, deler fotos, anvender netbank eller lytter til musik. Denne pålidelige bærbare computer, nu i tyndere lettere design, leverer dag efter dag.
| Funktion | Specifikation |
|---|---|
| Skærmstørrelse | 15,6 tommer fuld HD LED display |
| Skærmopløsning | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Processor | Intel Core i3-7100U 2.4 GHz |
| Processorkerner | 2 kerner |
| Cache | 3 MB L3-cache |
| Simultaneous multithreading | Processoren understøtter hyperthreading for bedre ydeevne |
| RAM | 6 GB DDR4 RAM |
| Maksimal RAM | 16 GB |
| Lagerplads | 128 GB SSD-drev |
| Grafik | Intel HD |
| Optisk drev | Har ikke CD/DVD-drev |
| Kablet netværk | Op til 100 Mbps |
| Trådløst netværk | Op til 433 Mbit/s (802.11ac 1x1) |
| Bluetooth | Bluetooth integreret |
| Webkameraer | HP TrueVision HD webcam |
| Højttalere | DTS lyd med dual højttaler |
| HDMI | Et HDMI-udgang |
| USB 2.0 | To USB-porte |
| USB 3.1 | En USB-port |
| Memorykortlæser | Ja, hukommelseskortlæser tilgængelig |
| Batteri | 4-cellet batteri |
| Touchpad | Med multitouch |
| Tastatur | Med numerisk tastatur |
| Sproglayout | Svensk, dansk, finsk, norsk |
| Vægt | 2 kg |
| Bredde | 38,5 cm |
| Højde | 2,4 cm |
| Dybde | 25,5 cm |
| Styresystem | Windows 10 Home 64-bit kommer forudinstalleret |
| Sprog | Svensk, dansk, norsk, finsk, engelsk |
| Garanti | 12 måneder fra Hewlett-Packard |
| Miljøcertificering | Energy Star og EPEAT Silver |
| Bedst til | Familie |

Demo-model som ny med fuld garanti. 15-tommer HP-computer med Intel i3-processor og hurtig SSD. Operativsystemet er Windows 10.